Proszę czekać...
zamknij

Firmy w kategoriach

Dopełnianie formalności - usługi firmy Licki

Strona Licki

Licki

Dodano: 10.05.2021
Nasza firma zajmuje się transportem na terenie kraju oraz zagranicą. Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku działając już od 2007 roku. Zapewniamy nowoczesny tabor pojazdów, który pozwala nam na realizowanie transportu specjalistycznego urządzeń medycznych oraz elektronicznych, który wymaga szczególnej dbałości. Realizujemy usługi spedycyjne oraz zapewniamy powierzchnię magazynową. Od samego początku działalności naszej firmy zapewniamy również profesjonalne i kompleksowe usługi serwisu biurowego.

Dopełnianie formalności

Jesteśmy firmą, która od samego początku swojej działalności zajmuje się serwisem biurowym. Zapewniamy kompleksowe usługi dla firm, które obejmują wykonywanie formalności na rzecz naszych klientów. 

Usługi naszej firmy kierujemy zarówno dla małych jak też średnich firm. Jesteśmy w stanie odciążyć naszych klientów, właścicieli firm, pracowników biur w realizowaniu formalności w różnych urzędach. Posiadamy zespół wyszkolonych oraz doświadczonych pracowników, którzy doskonale poruszają się w gąszczu przepisów w urzędach. 

W ten sposób dopełnianie formalności jesteśmy w stanie realizować szybko, poufnie oraz efektywnie. Nasi klienci nie muszą tracić czasu na dojazdy do urzędów, rozmowy z urzędnikami, czy składanie dokumentów. 

Wszystkie takie działania wykonują nasi pracownicy. Realizujemy formalności w takich urzędach, jak ZUS, Urząd Skarbowy, GUS, KRK, Urząd Celny, KRS, Wydział Komunikacji oraz w bankach. W bankach wykonujemy między innymi wpłaty oraz wypłaty gotówki, realizację czeków, czy odbiory gwarancji bankowych.

Aby zapoznać się ze szczegółami naszej oferty zapraszamy na naszą stronę internetową