Proszę czekać...
zamknij

Firmy w kategoriach

Profesjonalne usługi obsługi korespondencji - Licki

Strona Licki

Licki

Dodano: 10.05.2021
Nasza firma zajmuje się transportem na terenie kraju oraz zagranicą. Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku działając już od 2007 roku. Zapewniamy nowoczesny tabor pojazdów, który pozwala nam na realizowanie transportu specjalistycznego urządzeń medycznych oraz elektronicznych, który wymaga szczególnej dbałości. Realizujemy usługi spedycyjne oraz zapewniamy powierzchnię magazynową. Od samego początku działalności naszej firmy zapewniamy również profesjonalne i kompleksowe usługi serwisu biurowego.

Obsługa korespondencji

W ramach oferty naszej firmy zapewniamy naszym klientom profesjonalne usługi związane z obsługą korespondencji. Posiadane przez naszą firmą doświadczenie, zespół doświadczonych pracowników, którzy przechodzą regularne szkolenia pozwala nam świadczyć kompleksowe usługi. 

Zapewniamy naszym klientom usługę, która polega na odbieraniu listów od współpracujących z nami firm o ustalonej godzinie oraz nadawanie w Urzędach Pocztowych. W naszej firmie obsługa korespondencji opiera się na dwóch książkach nadawczych. Jednego dnia korespondencja jest zabierana z pierwszą książką. 

Następnego dnia pierwsza książka nadawcze jest zwracana. Tego dnia zabierana jest druga książka nadawcza. Tak przygotowany proces obsługi korespondencji jest efektywny oraz realizowane w sposób ciągły. 

Naszym klientom zapewniamy również rozszerzenie usługi o oklejanie znaczków i stemplowanie i wpisywanie do książki nadawczej listów poleconych. Wszystkie usługi realizowane są przez wyszkolonych oraz doświadczonych pracowników.

Dokładny opis naszej usługi znajdziesz tutaj