Proszę czekać...
zamknij

Firmy w kategoriach

Szybki transfer paczek

Strona Licki

Licki

Dodano: 10.05.2021
Nasza firma zajmuje się transportem na terenie kraju oraz zagranicą. Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku działając już od 2007 roku. Zapewniamy nowoczesny tabor pojazdów, który pozwala nam na realizowanie transportu specjalistycznego urządzeń medycznych oraz elektronicznych, który wymaga szczególnej dbałości. Realizujemy usługi spedycyjne oraz zapewniamy powierzchnię magazynową. Od samego początku działalności naszej firmy zapewniamy również profesjonalne i kompleksowe usługi serwisu biurowego.

Przesyłki kurierskie

Specjalnością naszej firmy, która działa na rynku usług transportowych jest wykonywanie dla naszych klientów między innymi usług przewozu paczek na terenie Warszawy oraz w okolicznych miejscowościach. 

W naszej firmie posiadamy zarówno nowoczesną a także rozbudowaną flotę pojazdów , co znów pozwala nam gwarantować naszym klientom zarówno sprawne a także terminowe realizowanie poszczególnych usług kurierskich, które dotyczą zarówno w przypadku realizowania przewozów standardowych oraz ekspresowych przesyłek. 

W tym względzie możemy zapewnić zarówno przesyłki kurierskie warszawa, które możemy wykonać w ramach przewozów paczek a jednocześnie również w przypadku wykonywania dla naszych klientów przewozów dokumentów. W tym względzie nasi klienci mogą bez większych problemów stale kontrolować przesyłki w ramach naszego systemu monitorowania przesyłek. Wszystkim naszym klientom możemy zapewnić również bardzo wygodne usługi, które w naszej firmie bez względu na odległość czy czas realizowane są w systemie door to door.