Proszę czekać...
zamknij

Firmy w kategoriach

Usługa transportu specjalistycznego - Licki.pl

Strona Licki

Licki

Dodano: 10.05.2021
Nasza firma zajmuje się transportem na terenie kraju oraz zagranicą. Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku działając już od 2007 roku. Zapewniamy nowoczesny tabor pojazdów, który pozwala nam na realizowanie transportu specjalistycznego urządzeń medycznych oraz elektronicznych, który wymaga szczególnej dbałości. Realizujemy usługi spedycyjne oraz zapewniamy powierzchnię magazynową. Od samego początku działalności naszej firmy zapewniamy również profesjonalne i kompleksowe usługi serwisu biurowego.

Transport specjalistyczny

Oferta naszej firmy to realizacja usług transportowych, który zajmujemy się już od 2007 roku. Specjalizujemy się w realizowaniu transportu urządzeń medycznych oraz elektronicznych. 

W naszej firmie transport specjalistyczny jest realizowany z wykorzystaniem zmodernizowanych pojazdów, które są specjalnie dostosowane do przewożenia najbardziej czułych urządzeń. Świadczymy krajowe i zagraniczne usługi transportowe rzeczy. 

Opis oferty transportu specjalistycznego znajdziesz na stronie firmowej firmy Licki

Gwarantujemy wykonanie usług, które są bezpieczne oraz terminowe. Wszystkie zasady w naszej firmie są elastyczne, co pozwala zawsze dostosować się do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Przy długoterminowych kontraktach jesteśmy skłonni do powiększenia oraz dopasowania floty do indywidualnych potrzeb współpracujących z nami klientów. 

Dysponujemy doświadczonym zespołem kierowców, którzy są w stanie bezpiecznie przeprowadzić załadunek, rozładunek oraz wprowadzenie towaru do miejsca docelowego. Nasze pojazdy są ubezpieczone, monitorowane oraz posiadają systemy GPS oraz GPRS.