Proszę czekać...
zamknij

Firmy w kategoriach

Profesjonalny transport sprzętu medycznego - Licki.pl

Strona Licki

Licki

Dodano: 10.05.2021
Nasza firma zajmuje się transportem na terenie kraju oraz zagranicą. Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku działając już od 2007 roku. Zapewniamy nowoczesny tabor pojazdów, który pozwala nam na realizowanie transportu specjalistycznego urządzeń medycznych oraz elektronicznych, który wymaga szczególnej dbałości. Realizujemy usługi spedycyjne oraz zapewniamy powierzchnię magazynową. Od samego początku działalności naszej firmy zapewniamy również profesjonalne i kompleksowe usługi serwisu biurowego.

Transport sprzętu medycznego

Oferta naszej firmy to realizowanie profesjonalnego transportu towarów oraz sprzętu elektronicznego oraz medycznego na terenie kraju a także poza jego granicami. Naszą firmą wyróżnia na rynku doświadczenie posiadane w transporcie delikatnych urządzeń. W ten sposób jesteśmy w stanie w sposób profesjonalny oraz bezpieczny przewozić sprzęt medyczny. 

Realizujemy ultrasonografy, tomografy, RTG, Lunar, Echokardiografy, Respiratory itp. z wykorzystywaniem nowoczesnych pojazdów, które posiadają ogrzewaną przestrzeń ładunkową. W ten sposób sprzęt jest przewożony w odpowiednich warunkach a jednocześnie od razu można go zainstalować po rozładowaniu. Rozładunkiem oraz załadunkiem urządzeń zajmują się nasi pracownicy. Zapewniamy również wniesienie urządzeń we wskazane przez naszych klientów miejsce. 

W naszej firmie Transport sprzętu medycznego wykonywany jest ubezpieczonymi oraz stale monitorowanymi samochodami. W ten sposób jesteśmy w stanie dodatkowo zabezpieczyć przewożony sprzęt oraz terminowo realizować usługi transportu.

Więcej na temat naszej oferty transportu sprzętu medycznego przeczytasz na www.licki.pl