Proszę czekać...
zamknij

Firmy w kategoriach

Firma Licki - Kompleksowe usługi transportowe

Strona Licki

Licki

Dodano: 10.05.2021
Nasza firma zajmuje się transportem na terenie kraju oraz zagranicą. Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku działając już od 2007 roku. Zapewniamy nowoczesny tabor pojazdów, który pozwala nam na realizowanie transportu specjalistycznego urządzeń medycznych oraz elektronicznych, który wymaga szczególnej dbałości. Realizujemy usługi spedycyjne oraz zapewniamy powierzchnię magazynową. Od samego początku działalności naszej firmy zapewniamy również profesjonalne i kompleksowe usługi serwisu biurowego.

Usługi transportowe

Jako firma, która specjalizuje się w przewożeniu sprzętu medycznego oraz elektronicznego głównie staramy się o to, by posiadać jak najlepiej wyposażoną flotę samochodową. Dzięki temu bowiem oferowany przez Nas transport może pozostawać na naprawdę dużym poziomie. Przez cały czas dbamy o modernizowanie posiadanych samochodów.  

Posiadamy na stanie samochody z ogrzewaną przestrzenią ładunkową, a więc nawet i najbardziej delikatny sprzęt medyczny bądź elektroniczny przewożony będzie w komfortowych warunkach. Po jego dostarczeniu do Klienta wystarczy go tylko zamontować. Kierowcy u Nas zatrudnieni to osoby ze sporym doświadczeniem w zawodzie, fachowo zabezpieczający każdy ładunek, z którym udają się w podróż. 

https://licki.pl/transport/transport/

Nie tylko troszczą się o stan rzeczy w czasie przewozu, ale i po dostarczeniu do Klienta dbają o sprawny rozładunek. Zlecenie kończą realizować dopiero wtedy, kiedy sprzęt znajdzie się w miejscu docelowym.